Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Избрана производи
За нас
Шенжен Klyde Електроника копродукции, Ltd е професионална производител на мултимедијални плеер во Кина. Основавме во 2009 година, по 10 години развој, сега стане една од водечките фабрики за автомобили мултимедија во Пајер во Кина. Нашата компанија зафаќа површина од 12.000 метри квадратни и вработува 320 вработени. имаме 43 искусни инженери за R&D и техничари кои постојано продолжуваат со подобрување и развој на нови производи за да ги исполнат барањата на клиентот.
Нашиот месечен капацитет на производство е околу 37,000 единици. Нашите производи, вклучително и сите видови на мултимедијални плеер, со 10-годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг Мултимедијален плеер за автомобили, воспоставивме деловни односи со многу ценети клиенти од Јапонија, Русија, Украина, Турција, Шпанија, Германија, Италија, Грција, Швајцарија, Иран, Пакистан, Дубаи, Израел, Кореја, Саудиска Арабија, Бразил, Чиле, итн.
Сега ние снабдуваме повеќе од 600 модели Мултимедијален плеер за автомобили, вклучително и BMW серии / серии на Бенз /
Ауди серија / ВВ серија / Опел серија / Рено серија / Хонда серија / Тојота серија / Сузуки серија / Мазда серија / Исузу серија / Пежо серија / Форд серија / Цитроен серии / Киа серија / Хјундаи серија и многу други модели, за целиот свет клиенти. Целиот наш мултимедијален плеер за автомобили со најновиот софтвер и платформа, стабилен и брз. За да се гарантира квалитетот, сите производи имаат / CE / FCC / ROHS / E-MARK сертификација. Квалитетот е нашата култура!
За да ги исполниме барањата за фабрики за автомобили, нашата компанија го донесе IATF 16949: 2016 година.
После неколку години растење, имаме професионален тим кој е искусен во извршувањето на аудио и безбедносните инсталации на автомобилот за сите типови автомобили. Секој член е високо квалификуван во извршувањето на услугите што ги нудиме со многу висок стандард за да се обезбеди дека секој клиент ќе ја добие најдобрата услуга.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Шенжен Klyde Електроника копродукции, Ltd е професионална производител на мултимедијални плеер во Кина. Основавме во 2009 година, по 10 години развој, сега стане една од водечките фабрики за автомобили мултимедија во Пајер во Кина. Нашата компанија зафаќа површина од 12.000 метри квадратни и вработува 320 вработени. имаме 43 искусни инженери за R&D и техничари кои постојано продолжуваат со подобрување и развој на нови производи за да ги исполнат барањата на клиентот.
Нашиот месечен капацитет на производство е околу 37,000 единици. Нашите производи, вклучително и сите видови на мултимедијални плеер, со 10-годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг Мултимедијален плеер за автомобили, воспоставивме деловни односи со многу ценети клиенти од Јапонија, Русија, Украина, Турција, Шпанија, Германија, Италија, Грција, Швајцарија, Иран, Пакистан, Дубаи, Израел, Кореја, Саудиска Арабија, Бразил, Чиле, итн.
Сега ние снабдуваме повеќе од 600 модели Мултимедијален плеер за автомобили, вклучително и BMW серии / серии на Бенз /
Ауди серија / ВВ серија / Опел серија / Рено серија / Хонда серија / Тојота серија / Сузуки серија / Мазда серија / Исузу серија / Пежо серија / Форд серија / Цитроен серии / Киа серија / Хјундаи серија и многу други модели, за целиот свет клиенти. Целиот наш мултимедијален плеер за автомобили со најновиот софтвер и платформа, стабилен и брз. За да се гарантира квалитетот, сите производи имаат / CE / FCC / ROHS / E-MARK сертификација. Квалитетот е нашата култура!
За да ги исполниме барањата за фабрики за автомобили, нашата компанија го донесе IATF 16949: 2016 година.
После неколку години растење, имаме професионален тим кој е искусен во извршувањето на аудио и безбедносните инсталации на автомобилот за сите типови автомобили. Секој член е високо квалификуван во извршувањето на услугите што ги нудиме со многу висок стандард за да се обезбеди дека секој клиент ќе ја добие најдобрата услуга.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање