Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > 10.1-инчен безжичен Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

10.1-инчен безжичен Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од 10.1-инчен безжичен Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, 10.1 "ДВД со Android автомобили , 10.1 "Android 5.1 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од 10.1 "Android 4.4 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина 10.1-инчен безжичен Андроид автомобил ДВД Добавувачи

10.1-инчен безличен Андроид автомобил ДВД има многу модел, на екранот сите 10.1 инчи, и 1024 * 600 резолуција.

ДВД плеер со 10 инчи со USB порта е безделник, но можете да поврзете надворешна DVD кутија, е навистина многу добра за клиентот.


10.1-инч е безделник, Искористете ги предностите на бројните апликации понудени на андроид системот, вклучувајќи ги мапите на Гугл, ЈуТјуб и Фејсбук. Најдете ја најевтината бензинска пумпа во близина, слушајте на Интернет

2015 SAGITAR Manual System Car Multimedia Player


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање