Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Ауди Андроид автомобил ДВД плеер
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Ауди Андроид автомобил ДВД плеер

Категории на производи од Ауди Андроид автомобил ДВД плеер , ние сме специјализирани производители од Кина, Ауди Андроид автомобил ДВД , Ауди А3 Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ауди Тт Андроид автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Ауди Андроид автомобил ДВД плеер Добавувачи

Овој DVD-плеер за во автомобил поддржува GPS навигација (со систем за навигација на DVD- а во автомобил ), најдобра радио, функција за вртење на огледала, OBD, 3G WIFI, Bluetooth, DAB, видео MP3.

Економично со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни мапи на интернет, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете вашиот пат никогаш не било побрзо и полесно.

Поддршка за лесно поврзана функција: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и уникатната глава на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.

KD-7037 Audi A3 (2003-2013)
KD-7038 Audi A4 (2002-2008)
KD-7039 Audi TT (2006-2013)
Audi TT CAR DVD PLAYER


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање