Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Бенд Андроид ДВД плеер
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Бенд Андроид ДВД плеер

Категории на производи од Бенд Андроид ДВД плеер , ние сме специјализирани производители од Кина, Бенд Андроид автомобил ДВД , Бенд Андроид HD екран на допир со автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Бенд паметен чист Android автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Бенд Андроид ДВД плеер Добавувачи

Овој DVD-плеер за во автомобил поддржува GPS навигација, најдобра функција за радио, ретровизори, OBD, 3G WIFI, Bluetooth, DAB, видео MP3.

Оваа серија има 8модели, погодни за различен бенз-автомобил.


Овој автомобил ДВД GPS за е висок квалитет, ние нудиме 12 месеци гаранција, процесорот е Octa core Rockchip PX5 Cortex A9, тој е помоќен и постабилен.

Резолуцијата на екраните е HD 1024 * 600, овој мултимедијален плеер за автомобили е производ за топла продажба, кој се продава добро низ целиот свет.Model BENZ 
KD-7216 ML W163 (2002-2005)
CLK W209 (2002-2005)
C-Class W203 (2000-2004)
SLK W170 (1998-2001)
E-Class W210 (1998-2001)
A-Class W168 (1998-2001)
G CLASS W46 (2001-2012)
KD-7217 S-Class
W220/S280/S320/S350/S400/
S430/S500
(1999-2006)
KD-7218 C-Class W203 (2004-2007)
CLC G Class W467 (2008-2011)
KD-7219  ML CLASS W164
 (2005-2012) (ML300,ML350,ML450,
ML500)
KD-7220
R-Class W251 (2006-2014)
R-Class W280 (2006-2011)
R-Class W300 (2006-2011)
R-Class W320 (2006-2011)
R-Class W350 (2006-2011)
R-Class W500 (2006-2011)
KD-7221 SMART 201-2012
KD-7001 E-Class W211(2002-2008) 
CLS W219(2004-2009)
G-Class W463(2001-2008)
KD-7002 Benz A-W169 (2005-2011)
Benz B-W245 (2005-2011)
Benz Viano (2009-2011)
Benz Vito (2009-2011)


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање