Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Bmw Андроид автомобил ДВД плеер
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Bmw Андроид автомобил ДВД плеер

Категории на производи од Bmw Андроид автомобил ДВД плеер , ние сме специјализирани производители од Кина, Bmw Андроид автомобил ДВД , Bmw E39 Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Bmw 5.1 Андроид автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Bmw Андроид автомобил ДВД плеер Добавувачи

Овој DVD-плеер за во автомобил поддржува GPS навигација, најдобра функција за радио, ретровизори, OBD, 3G WIFI, Bluetooth, DAB, видео MP3.

Оваа серија може да инсталира различни ДВД со автомобил bmw.

Оваа серија има ДВД и екран на допир без десктоп.

Најновиот андроид систем 6.0 е систем за забава со автомобили : Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид 6.0. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво.

Можете да ги репродуцирате плејлистите со омилени листи додека прелистувате на Интернет, или без проблеми да ги играте последните игри за трки.  

Искористете ги предностите на бројните апликации понудени на андроид системот, вклучувајќи ги мапите на Гугл, ЈуТјуб и Фејсбук. Најдете ја најевтината бензинска пумпа во близина, слушајте на Интернет

car Dvd Player for E46

KD-7502 M5(1995-2003)
E39
(1995-2003)
X5
(2000-2007)
E53
(2000-2007)
KD-7503 E46 (1998-2005)
M3(1998-2005)
KD-7213 E90  Saloon (2005-2012)
E91 Touring (2005-2012)
E92 Coupe (2005-2012)
E93 Cabriolet (2005-2012)
KD-7214
E90  Saloon (2005-2012)
E91 Touring (2005-2012)
E92 Coupe (2005-2012)
E93 Cabriolet (2005-2012)Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање