Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Купете го Android автомобилот ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Купете го Android автомобилот ДВД

Категории на производи од Купете го Android автомобилот ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Купете го Android автомобилот ДВД , Buick 4 добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од 4 ДВД со Android автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Купете го Android автомобилот ДВД Добавувачи

Купете го ДВД со Android автомобили (ДВД плеер со автомобил со екран на допир)


1.Buick Android Car Dvd: По надградбата на GPS-плеерот за автомобили за Porsche, толкувањето на музиката и атмосферата беше прецизна и нежна рамнотежа, покажете ја добрата музика и мека убавина, за да ви донесат совршено место за доживување. Музика составена од прекрасен и класичен шарм пријатен, да има чувство на енергија, густина, информации за количината на звук, претставуваат елементи на резолуција и чувство на позиција. За да можеме да уживаме во удобна музика, но исто така ни овозможува природно да се впуштаме во музиката, преку длабока перцепција на музичките мисли и емоции и еволуцијата и ритамот се душата на радоста од издигнување со Buick 4.4 Android Car Dvd.


2.Buick 5.1 Android Car DVd: Bulit-in WIFI hotspots sharing: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи . -ефикасно со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни онлајн мапи, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете вашиот пат никогаш не било побрзо и полесно.


3.Buick 6.0.1 Android Car DVD: Поддршка што е лесно поврзана со функцијата: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, функцијата што е лесно поврзана овозможува взаемна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и главата на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.

1

2

3Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање