Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Chevrolet Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Chevrolet Android Car Dvd

Категории на производи од Chevrolet Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Chevrolet Android Car Dvd , Шевролет Две Дин Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Chevrolet Android 4.4.4 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Chevrolet Android Car Dvd Добавувачи

автомобилски ДВД плеер за Шевролет е со андроид 6.0 систем. Навигација на возила со GPS глобален сателитски систем за позиционирање, така што точно знаете кога возите автомобил кога и каде и да е можно сопствена позиција. автомобилски ДВД плеер за Шевролет   има автоматска навигација на навигација со возила, најдобрата функција за пребарување на патеки ви овозможува кратенка, интеграција на канцеларијата, може да работи и во двата правци одблокирано, функцијата за забава ви овозможува лесно патување, патување!

Аудио за во автомобил за Chevrolet возила навигација со DVD плеер, радио приемник, Bluetooth hands-free, екран на допир, за појавување на функција, интелигентни траекторија обратен, за откривање на притисокот во гумите, виртуелна шест дискови, контрола на позадина функција! Шевролет андроид автомобили DVD, исто така, имаат функција БТ, Bluetooth : Дојдете со вграден микрофон на панелот и поддржува надворешен микрофон. Поддржете ја функцијата Bluetooth плеер за MP3 плеета, одликата за споделување Bluetooth контакти и приказот на името на повикувачот. Компатибилен со уред со Bluetooth Bluetooth 2.0 или погоре, вклучувајќи паметни телефони од Apple, Samsung, HTC, Sony итн., MP3 репродукција компатибилен само со паметни телефони кои поддржуваат излез со Bluetooth аудио. Поддржете го повеќето Bluetooth Bluetooth ELM 327.

Модели: автомобилски аудио за Chevrolet cruze 2015 cruze 2008-2011, автомобилски навигатор за Chevrolet S10 / Isuzu D-Max 2013-2014 / АВО 2002-2011 / EPICA 2006-2011 / LOVA 2006-2011 / Capativa 2006-2011 / SPARK 2005 -2008 / ОПТРА 2002-2011 година

car audio for Chevrolet cruze 2015car DVD player for Chevrolet cruze 2008-2011car navi player for Chevrolet capativaChevrolet s10 Android Car Dvd


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање