Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Chrysler / Jeep Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Chrysler / Jeep Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Chrysler / Jeep Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Jeип Андроид автомобил ДВД , ДВД со автомобил Андроид на Крајслер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Touип екран на допир со Android автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Chrysler / Jeep Андроид автомобил ДВД Добавувачи

ДВД со автомобил на Крајслер / epип со Android со Bluetooth:

автомобилски mp4 плеер за Крајслер / epип е најновата функција со андроид 6.0 сега, тој е паметен и побрз од 3G, луѓето исто така можат да прават многу работи со 4G.

Видеото за автомобилски функции за снимање на слики за Крајслер / epип е многу важно за возачите, може да им помогне да гледаат каде не можат да гледаат од очите, тоа е да ги направи луѓето посигурни.

Опремено со USB-от за функционален стерео плеер за автомобили за Chrysler / Jeep, по избор, луѓето можат да користат USB за пренос, а исто така единицата може да ја прочита формата на датотеката користејќи, да чита музика, видео и така натаму.

Модели: автомобил mp4 плеер за Крајслер / Jeep Sebring2006 300C 2005-2007 / Grand Cherokee 2010 / Compass 2010 / Wrangler 2010 / Journey 2010


car mp4 player for Chrysler Jeep


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање