Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Citroen Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Citroen Android Car Dvd

Категории на производи од Citroen Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Citroen Android Car Dvd , Citroen Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Citroen C5 Android Car Dvd R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Citroen Android Car Dvd Добавувачи

Андроид 6.0 Систем аудио плеер за автомобили за цитроен


навигација за автомобил за поддршка на цитроен Bluetooth Bluetooth стерео музика (A2DP Bluetooth): може да игра и контролира синови во вашиот мобилен телефон преку Bluetooth преку ДВД-уредот директно. и Телефонска книшка: можете автоматски да даунлоадирате именик од вашиот мобилен во оваа единица ако вашата мобилна поддршка поддржува PB-преземање функција, како што се iPhone, Samsung и другите андроид телефони.

Повикување на повици: повикан повик, примање повик, погрешен повик

car mp4 за citroen има пребарување во ПБ: можете да загледате член на ливче во телефонски именик и директно да го повикате. Можете да го прилагодите внесувањето прво поврзаното име, потоа да го изберете вистинското име, многу е лесно да се работи.

Модели: аудио плеер за автомобил за цитроен c3, автомобилски навигација за цитроен c4l, автомобил mp4 за цитроен c5

car audio player for citroen c3car navi for citroen c4l

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање