Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Контактирајте не
Контакт снабдувач
Jenny

Ms. Jenny

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0755-28217776
 • Факс:86-0755-28717779
 • Мобилен телефон:+8613267133253
 • Е-пошта:sales@szklyde.com
 • Адреса:Building C&D, Zunlong Hi-Tech Science Park, Xieping Rd., Wulian, Longgang Dist., Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Wechat:
  WechatQRCode
 • Веб-страница:https://www.szklyde.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Ms. Jenny
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање