Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com

Категории на производи

Android Car Dvd Player - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Android Car Dvd Player)

 • Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7

  Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7 1. Андроид автомобил за ДВД плеер за голф 7 има посебна функција со бесплатна игра со преземање од андроид 6.0, исто како и рампа, но на автомобил, се вика ДВД плеер за автомобили, луѓето можат да преземаат многу плеер за игри, другите луѓе во автомобилот освен драјверот и...

  Контакт сега

 • GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5

  GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5 1. 7-инчен DVD DVD плеер за Passat B5 има статус на системот за работа за да го следи издувниот систем на моторот и системот за обработка, откако ќе се најде дека може да бидат предизвикани од емисиите над стандардната состојба, веднаш издаде предупредување. Кога системот...

  Контакт сега

 • автомобил ДВД плеер за БМВ Е39

  автомобил ДВД плеер за БМВ Е39

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  автомобил ДВД плеер за БМВ Е39 1. Сега ви нудиме повеќе од 300 модели со андроид ДВД плеер, вклучувајќи ги сите модели за ДВД плеери за серии на BMW E39 . Целиот наш DVD плеер со најновиот софтвер и платформа, стабилен и брз. За да се гарантира квалитетот, овој DVD плеер за типови Porsche има CE / FCC / RoHs / E-MARK...

  Контакт сега

 • Oreo Car DVD плеер за Camry 2014-2015

  Oreo Car DVD плеер за Camry 2014-2015

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Oreo Car DVD плеер за Camry 2014-2015 1. Car Dvd Player за Toyota Camry 2014-2015 со Bluetooth стерео музика (A2DP Bluetooth): може да ги репродуцира и контролира песните во вашиот мобилен преку Bluetooth преку ДВД-уредот директно. Телефонска книга: можете да го преземете телефонскиот именик од вашиот мобилен во оваа...

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android за Cayenne CAR

  ДВД плеер за Android за Cayenne CAR

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  ДВД плеер за Android за Cayenne CAR ДВД плеер за автомобил Cayenne CAR.with HD екран Радио плеер за автомобил, за овој модел. Поставката за чувствителност на радио плеерот што се наоѓа на DVD, е висока, ќе добие звук, табелата не е јасна, но ако чувствителноста е мала, таа автоматски може да го филтрира не е јасна,...

  Контакт сега

 • Андроид ДВД плеер за RENAULT Megane

  Андроид ДВД плеер за RENAULT Megane

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за RENAULT Megane (Ibiza Android 5.1.1 ДВД со автомобил) 1. Спецификациите на Renault Megane се следниве: HD екран: 1024 * 600 ОС: Андроид 5.1.1 систем CPU: Rockchip 3188 Cortex A9, 4-јадрен Главна фреквенција: 1,6GHz RAM меморија: SAMSUNG 1 GB DDR3 Нанд блиц: 16 GB Капацитивен екран со повеќе допири...

  Контакт сега

 • аудио делови за автомобили за Субару Форестер 2008-2011 година

  аудио делови за автомобили за Субару Форестер 2008-2011 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 265 * 255 * 185MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 35000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид автомобил ДВД за Субару Форестер / Импреза 2008-2011 година 1.HD екран за овој Subaru Forester / Impreza андроид радио плеер за автомобил. Поставката за чувствителност на радио е висока, ќе добие звук, табелата не е јасна, но ако чувствителноста е мала, таа автоматски може да се филтрира не е јасна, доколку...

  Контакт сега

 • ДВД плеер со модели на Peugeot и андроид

  ДВД плеер со модели на Peugeot и андроид

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 370 * 330 * 270MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  ДВД плеер со модели на Peugeot и андроид 1 Сега нудиме повеќе од 300 модели со андроид ДВД плеер, вклучувајќи ги сите модели за пежо. Целиот наш DVD плеер со најновиот софтвер и платформа, стабилен и брз. За да се гарантира квалитетот, овој плеер ДВД плеер има сертификација CE / FCC / RoHs / E-MARK. Квалитетот е...

  Контакт сега

 • PG 301 2013 MP5 DVD плеер

  PG 301 2013 MP5 DVD плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 370 * 330 * 270MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  PG 301 2013 MP5 DVD плеер 1 Сега ви нудиме повеќе од 300 модели андроид ДВД плеер, вклучувајќи ги сите модели за KD-8104 PG 301 2013-2016. Целиот наш DVD плеер со најновиот софтвер и платформа, стабилен и брз. За да се гарантира квалитетот, овој DVD плеер KD-8104 PG 301 2013-2016 има CE / FCC / RoHs / E-MARK...

  Контакт сега

 • Андроид ДВД плеер за Хонда ЦРВ

  Андроид ДВД плеер за Хонда ЦРВ

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за Хонда ЦРВ 1. ДВД плеер со добар квалитет на автомобил за Андроид ДВД плеер за снабдувач на Хонда ЦРВ во Кина. ДВД плеер за Android плеер ДВД плеер за радио Хонда CRV IC: 7706 сега со 6686 прием добро. Основна функција на DVD плеер за автомобили за Honda Fit : GPS, IPOD, Bluetooth, аналоген ТВ,...

  Контакт сега

 • PASSAT 2015 Car DVD Player за серија VW

  PASSAT 2015 Car DVD Player за серија VW

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  PASSAT 2015 Car DVD Player за серија VW 1. ДВД плеер со добар квалитет на автомобил за Android плеер ДВД плеер за снабдувач на PASSAT 2015 Car DVD Player во Кина. ДВД плеер за Android плеер ДВД плеер за PASSAT 2015 Car DVD Player IC: 7706 сега со 6686 прием добро. Основна функција на DVD-плеер за автомобил PASSAT 2015...

  Контакт сега

 • Андроид ДВД плеер за Рено Меган 2003-2009

  Андроид ДВД плеер за Рено Меган 2003-2009

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за Рено Меган 2003-2009 1.Нашиот ДВД-андроид автомобил за Android плеер ДВД плеер за Renault Megane 2003-2009 вклучувајќи андроид и wince Car DVD Player, со 7 годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг Car DVD плеер, воспоставивме деловни односи со многу ценети клиенти од Јапонија ,...

  Контакт сега

 • 7-инчен CX-5 2012 - андроид-ДВД-плеер со андроид

  7-инчен CX-5 2012 - андроид-ДВД-плеер со андроид

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  7-инчен CX-5 2012 - андроид-ДВД-плеер со андроид 1.Нашиот ДВД со автомобил за Android за 7 инчи CX-5 2012-2013 андроид автомобилски DVD плеер, вклучително и андроид и женски автомобил ДВД плеер, со 7 годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг автомобил ДВД плеер, воспоставивме деловни односи со многу...

  Контакт сега

 • Андроид ДВД плеер за место на Ибица 2013 година

  Андроид ДВД плеер за место на Ибица 2013 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за место на Ибица 2013 година 1. Со чист андроид 6.0.1 os, 8 јадрен, 2G RAM + 32G ROM, може да работи побрзо и непречено. За Android Car DVD DVD Player за Seat Ibiza 2013, изградете радио приемник кој со одличен радио сингл, поддржува FM & RDS. Дигиталното радио DAB + е задолжително. За засилувач...

  Контакт сега

 • Андроид 6.0 автомобилски аудио Peugeot 301

  Андроид 6.0 автомобилски аудио Peugeot 301

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 370 * 330 * 270MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид 6.0 автомобилски аудио Peugeot 301 1. Внесете го вашиот телефонски број во белешката за плаќање за брза и безбедна пратка. Предметот се доставува само на потврдена адреса на Алиекспрес. од страна на DHL / TNT / EMS или други побрза курири 1) Увозни давачки, даноци и такси не се вклучени во цената на артикалот...

  Контакт сега

 • HD екран на допир Андроид 5.1 ДВД со автомобил

  HD екран на допир Андроид 5.1 ДВД со автомобил

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  HD екран на допир Андроид 5.1 ДВД со автомобил 1. Општо: - Модели со примена на автомобили и години на референци: - (Ве молиме, потврдете го бројот на шасијата на возилото и централната конзола пред да ги купите!) - Андроид оперативен систем - Процесор на процесорот: 1.6GHz кортекс A9...

  Контакт сега

 • Мултимедија навигација Honda Civic 2016

  Мултимедија навигација Honda Civic 2016

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Мултимедија навигација Honda Civic 2016 1. Мултимедијална навигација на Хонда 2016 година има G + G Структура: G + G допир панел, целата стакло структура има најголема стабилност и оптичка јасност. За обичното стакло, преносот на светлината е 90 ~ 92%. Но, може да достигне 98 ~ 99,5%. Мултимедија навигацијата на Honda...

  Контакт сега

 • За VW Golf 7 Радио Мултимедија плеер

  За VW Golf 7 Радио Мултимедија плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  За VW Golf 7 Радио Мултимедија плеер 1. Карактеристики: Интерактивните производи со двојни екрани се специјално за high-end мобилни и преносни уреди и развој на најсовремени високо-технолошки производи, Совршена комбинација на паметни уреди и автомобилски, автомобилски аудио и видео телефони делуваат како „мозок“....

  Контакт сега

 • 10.1 инчи 2010-2015 VW Volkswagen Tiguan

  10.1 инчи 2010-2015 VW Volkswagen Tiguan

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  10.1 инчи 2010-2015 VW Volkswagen Tiguan 1. 3G модул: Со овој 3G модул, можете да се поврзете на 3G Интернет со вметнување SIM-картичка на неа. Резервна камера: Додава резервна камера за автоматско префрлување на сликата за паркирање додека се менува. Оваа опција вклучува водоотпорна и резервна камера за ноќно...

  Контакт сега

 • 10,1 инчен Андроид 5.1 2003-2007 Honda Accord 7

  10,1 инчен Андроид 5.1 2003-2007 Honda Accord 7

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  10,1 инчен Андроид 5.1 2003-2007 Honda Accord 7 1. Надградете го или заменете го оригиналното радио за во автомобил со 10,1 инчен мулти-допир со висока дефиниција, ќе имате неспокојот, побрзо и подобро искуство во работењето од кога било досега. Поддржани се широк спектар на карактеристики, кои вклучуваат оригинални...

  Контакт сега

 • Е39 2G RAM меморија Андроид 7.1 Навигација

  Е39 2G RAM меморија Андроид 7.1 Навигација

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Е39 2G RAM меморија Андроид 7.1 Навигација 1. Ве молиме, информирајте нè за вашиот модел и годината кога нарачувате, благодарам! Ако имате фабрички опремена навигација во вашиот BMW E39 5 серија или E53 X5, тогаш нашата ставка ќе одговара на вашиот автомобил, но исто така треба да набавите кабел за комплети за...

  Контакт сега

 • Андроид 7.1 автомобилско радио за ауди А4

  Андроид 7.1 автомобилско радио за ауди А4

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.6KGS / Постави 400 * 255 * 210MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид 7.1 автомобилско радио за ауди А4 Опис: - Андроид 7.1.1 Оперативен систем на шекерче - Процесор на процесорот: RK3188 1.6GHz кортекс A9 Quad-Core - Меморија на RAM меморија: DDR3 2GB - iNand Momery: 16 GB - Поддршка на HD 1080p видеа - Логоата за отворање автомобили се опционални. Клиентите исто...

  Контакт сега

 • Андроид 6.0 Car Player за VW Universal

  Андроид 6.0 Car Player за VW Universal

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид 6.0 Car Player за VW Universal Информации за боја 1. Работиме многу напорно за да обезбедиме најдобра претстава за стилот и бојата на производот преку нашите фотографии и описи. 2.Како купувачот, ваша одговорност е да го прочитате и разберете описот на бојата, бидејќи тоа е бојата на предметот што го купувате....

  Контакт сега

 • Дво Дин 9 Инчи Андроид 6.0 Фолксваген

  Дво Дин 9 Инчи Андроид 6.0 Фолксваген

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Дво Дин 9 Инчи Андроид 6.0 Фолксваген 1. За Дин 9 Инчи Андроид 6.0 Фолксваген : За Amarok (2010-2015), Beetle (2011-2015), Bora (Jetta) (2005-2015), Caddy (2004-2015), EOS (2006-2015), Golf MK5 / V5 / A5 / 1K (Варијанта / GTI / Estate) (2003 - 2009), Golf MK6 / VI6 / A6 / 5K (GTI / Wagon / R / Variant / Estate /...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање