Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com

Категории на производи

Car Dvd Player - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Car Dvd Player)

 • Андроид автомобил со целосен допир ДВД за E39

  Андроид автомобил со целосен допир ДВД за E39

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 5 Bag/Bags

  Андроид автомобил со целосен допир ДВД за E39 1.Android 6.0.1 CAR DVD PLAYER одговара за E39 , поддржува Bluetooth, Вграден DVD плеер за автомобил, MP3, MP4. Вграден GPS навигациски систем, поддршка за стерео плеер со автомобил и го поддржува TOMTOM, IGO8, ROUTE66, NAVITEL мапа и др. Најновиот ДВД плеер има основна...

  Контакт сега

 • BMW E46 CAR DVD DVD PLAYER

  BMW E46 CAR DVD DVD PLAYER

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53 * 38 * 22.5CM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  BMW E46 Андроид 6.0 ДВД-играч на автомобили Ние сме производител на DVD-плеер за автомобили / автомобилски радио / автомобилски навигација GPS, итн. Категоријата на производи опфаќа Toyota, Subaru, Benz, BMW, AUDI, KIA, Honda итн. Нашиот добар квалитет го докажува пазарот, се продаваат околу 20 милиони долари секоја...

  Контакт сега

 • Аудио Андроид автомобил ГПС плеер

  Аудио Андроид автомобил ГПС плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 26,5 * 26 * 18,5ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Ауди ТТ Андроид 6.0 ДВД-плеер за автомобил ДВД Ние сме производител на DVD-плеер за автомобили / автомобилски радио / автомобилски навигација GPS, итн. Категоријата на производи опфаќа Toyota, Subaru, Benz, BMW, AUDI, KIA, Honda итн. Нашиот добар квалитет го докажува пазарот, се продаваат околу 20 милиони долари...

  Контакт сега

 • COROLLA 2015 автомобилско радио стерео

  COROLLA 2015 автомобилско радио стерео

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 9.0KGS / Сет 40 * 36 * 31.5CM / кутија за подароци 2 Сетови / CTN 18.1KGS / CTN 73 * 41 * 32CM / CTN

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  COROLLA 2015 навигација со GPS GPS 1. Овој ДВД GPS автомобил е 2 дин со 10,1 инчен капацитивен екран, кој одговара на COROLLA 2015. Поставеноста за инсталација е во табла, а чекорите за инсталација се едноставни, клиентите можат сами да инсталираат DVD плеер за Android Android, заштедувајќи ги трошоците за...

  Контакт сега

 • Аудио автомобил ДВД плеер

  Аудио автомобил ДВД плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  Ауди ТТ Андроид 6.0 ДВД-плеер со автомобил (Аудио ДВД плеер за аудио Андроид) Ние сме производител на DVD-плеер за автомобили / автомобилски радио / автомобилски навигација GPS, итн. Категоријата на производи опфаќа Toyota, Subaru, Benz, BMW, AUDI, KIA, Honda итн. Нашиот добар квалитет го докажува пазарот, се...

  Контакт сега

 • KIA CEED CAR DVD DVD PLAYER

  KIA CEED CAR DVD DVD PLAYER

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 455 * 270 * 220MM / кутија за подароци 2 Сетови / CTN 8.5KGS / CTN 555 * 465 * 240MM / CTN

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Klyde KIA CEED ANDROID 8.0 CAR DVD DVD PLAYER има радио функција, ЦД плеер, Bluetooth, вграден WIFI, огледална врска, mp3, mp4 итн, а нашата услуга за поддршка на Google, процесорот е Rockchip PX5, Cortex-A53, Octa-Core , тој е помоќен и постабилен. Карактеристики 1.CAR DVD PLAYER одговара за CEED 2014 има вграден DVR...

  Контакт сега

 • говорен команден радио плеер за Jetta

  говорен команден радио плеер за Jetta

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  2015 Jetta андроид системски мултимедија плеер Гласовна команда радио плеер за Jetta е најдобрата и корисна функција со автомобилот, луѓето можат да го возат автомобилот додека вршат гласовна команда на радио, луѓето можат да повикаат секој без допир со рака, само да го протурка гласот, да направи „повик“ и името, ќе...

  Контакт сега

 • HYUNDAI IX45 ДВД плеер за автомобили

  HYUNDAI IX45 ДВД плеер за автомобили

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  HYUNDAI IX45 DVD ДВД PLAYERANDROID 6.0 CAR DVD плеер Можете да го контролирате мултимедијалниот плеер за автомобили KIA со копчињата за контрола на воланот ако ДВД-то се опреми со CANBUS. Покрај тоа, исто така можете да ги научите да го контролираат стерео автомобилот без CANBUS. Овој стерео автомобил е опремен со...

  Контакт сега

 • H1 2016 МАЛТИМИДАЛЕН ПЛААР НА ЦАРИ

  H1 2016 МАЛТИМИДАЛЕН ПЛААР НА ЦАРИ

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 26,5 * 26 * 18,5ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  HYUNDAI H1 2016 МАЛТИМИДАЛИЧКИ ПОВИК за автомобили 1. Копчињата за контрола на воланот за поддршка на управувачот на воланот HYUNDAI H1 2016, луѓето можат да го користат копчето на управувачот за да го контролираат автомобилот мултимедијален како порано, тој ја задржува оригиналната функција, нема да изгуби никакви...

  Контакт сега

 • HYUNDAI I40 STEREO PLAYER за автомобили

  HYUNDAI I40 STEREO PLAYER за автомобили

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 26,5 * 26 * 18,5ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  HYUNDAI I40 STEREO PLAYER за автомобили 1. Овој DVD DVD плеер одговара за HYUNDAI I40 , поддржува Bluetooth-от, вграден DVD плеер за во автомобил, MP3, MP4. Вграден GPS систем за навигација, користејќи го стерео плеерот за поддршка на автомобили и го поддржува TOMTOM, IGO8, ROUTE66, NAVITEL мапата и др. Најновиот DVD...

  Контакт сега

 • Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7

  Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид ДВД плеер за автомобил ГОЛФ 7 1. Андроид автомобил за ДВД плеер за голф 7 има посебна функција со бесплатна игра со преземање од андроид 6.0, исто како и рампа, но на автомобил, се вика ДВД плеер за автомобили, луѓето можат да преземаат многу плеер за игри, другите луѓе во автомобилот освен драјверот и...

  Контакт сега

 • HYUNDAI ELANTRA 2012CAR ДВД

  HYUNDAI ELANTRA 2012CAR ДВД

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  HYUNDAI ELANTRA 2012CAR ДВД 1.Во приклучок за контрола на тркалото за готвење подготвен, безбедно да ја преземе вашата музика во движење. Со овие функции, можете интензивно да се фокусирате напред, што ќе го направи возењето побезбеден Овој CAR DVD PLAYER одговара за HYUNDAI ELANTRA 2012 , поддржува Bluetooth-от,...

  Контакт сега

 • СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА НА ЦАРИ НА ОКТАВИЈА 2015 година

  СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА НА ЦАРИ НА ОКТАВИЈА 2015 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА НА ЦАРИ НА ОКТАВИЈА 2015 година 1. СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА НА ЦАР НА ОКТАВИЈА 2015 година е употреба на GPS (Глобален систем за позиционирање) со електронска карта што треба да се изврши, може да биде погодно и точно да се каже возачот да оди до дестинацијата на најкраток или најбрз пат, е добар...

  Контакт сега

 • HYUNDAI H1 ANDROID CAR STEREO

  HYUNDAI H1 ANDROID CAR STEREO

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Bag/Bags

  HYUNDAI H1 ANDROID 6.0 CAR STEREO 1. Моделот андроид 6.0 автомобил стерео одговара за HYUNDAI HI 2011-2012 , поддржува wifi-поврзување, вклучување на функцијата wifi и потоа внесете Wi-Fi-поставка, системот автоматски ќе пребарува, ќе го одбере името wifi, кликнете на него, потоа ќе внесете лозинка, иконата wifi ќе се...

  Контакт сега

 • Мултимедија плеер за Hyundai I20

  Мултимедија плеер за Hyundai I20

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Bag/Bags

  Hyundai I20 играч за мултимеида во автомобил 1. Овој CAR DVD PLAYER одговара за HYUNDAI I20 , можете да го синхронизирате телефонскиот именик од вашиот мобилен во Car Multimedia Player за Hyundai I20 и потоа да направите слободни раце, поддржува Bluetooth-от, Вграден GPS, вграден GPS, CD плеер, MP3. Вграден GPS систем...

  Контакт сега

 • андроид стерео автомобил за играч на земјиште крстарење

  андроид стерео автомобил за играч на земјиште крстарење

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Toyota копнен крстосувач ДВД 1. Автомобил ДВД на патнички автомобили „Тојота“, погоден за автомобилот од 2008-2012 година. Овој ДВД со автомобил „кружен крст“ од 9 ”има поголем екран, така што течно може да прикажува информации на екранот. 2.DAB е големиот развој во историјата на Клиди. Оваа функција им овозможи на...

  Контакт сега

 • Видео за автомобили од 1.6GHz за RAV4 2010

  Видео за автомобили од 1.6GHz за RAV4 2010

  • Бренд: клид

  • Пакување: Кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 20000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Видео за автомобили RAV4 2010 1.1.6GHz Главно видео за автомобил Frenqency за RAV4 2010, овој модел може да поддржува SWC функција. кога ќе дојде еден повик, на возачот треба само да го притиснете копчето на воланот, не треба да работи на единицата. Овој автомобил ДВД ГПС е со висок квалитет, ние нудиме 12 месеци...

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android 6.0 за Lancer 2015

  ДВД плеер за Android 6.0 за Lancer 2015

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  ДВД плеер за Android 6.0 за Lancer 2015 1. Овој модел за Lancer 2015 сега е многу стабилен. Ние прифаќаме OEM услуга. Можете да користите свој дизајн за лого, амбалажа и интерфејс. Нашата производна способност за овој ДВД за автомобили Lancer 2015 е околу 20000 парчиња месечно, така што, нема грижи за производот. Ние...

  Контакт сега

 • Андроид 8.0 автомобил ДВД GPS за ПА 2006ЕРО 2006-2012

  Андроид 8.0 автомобил ДВД GPS за ПА 2006ЕРО 2006-2012

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  Андроид 8.0 автомобил ДВД GPS за ПА 2006ЕРО 2006-2012 1. Овој модел за KD-7054 ПАJЕРО сега е многу стабилна. Ние прифаќаме OEM услуга. Можете да користите свој дизајн за лого, амбалажа и интерфејс. Нашата производна способност за овој KD-7054 ПАJЕРО автомобил ДВД е околу 20000 парчиња месечно, така што, нема грижи за...

  Контакт сега

 • 7НИЧКИ СЦЕНА ДВД со автомобил за Кади

  7НИЧКИ СЦЕНА ДВД со автомобил за Кади

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  7НИЧКИ СЦЕНА ДВД со автомобил за Кади 1.7-инчен екран ДВД за автомобили за Кади е еден вид за VW автомобили со систем Андроид 6.0. Навигација на возила со GPS глобален сателитски систем за позиционирање, така што знаете точно кога возите автомобил кога и каде е можно сопствена позиција. Има автоматска навигација на...

  Контакт сега

 • Аудио GPS GPS со моќност од 6,95 инчи за Корола

  Аудио GPS GPS со моќност од 6,95 инчи за Корола

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид 6.0.1 ДВД плеер за 6,95 инчи Корола 1.Newest Android 6.0.1 Car DVD Player за 6,95 инчи Corolla : Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид системот 6.0.1. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво. Можете да ги репродуцирате плејлистите со...

  Контакт сега

 • автомобил ДВД плеер за Е46 2005 година

  автомобил ДВД плеер за Е46 2005 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  топла продажба автомобил радио Двоен ДВД автомобил ДВД за Е46 со GPS андроид Параметри на системот и хардвер ОС: Андроид 6.0.1 систем Процесорот: Рок чип PX5 кортекс A9 Octa-core RAM меморија: SAMSUNG DDR3 2 GB Блесок: 32 GB Радио: ФМ / АМ GPS: SIRF III Екран: Капацитивен и мулти-допир екран (оригинален екран на...

  Контакт сега

 • GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5

  GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  GPS ДВД за автомобили за Фолксваген Пасат Б5 1. 7-инчен DVD DVD плеер за Passat B5 има статус на системот за работа за да го следи издувниот систем на моторот и системот за обработка, откако ќе се најде дека може да бидат предизвикани од емисиите над стандардната состојба, веднаш издаде предупредување. Кога системот...

  Контакт сега

 • Целосен допир РАВ4 плеер во автомобил РВ4 2013

  Целосен допир РАВ4 плеер во автомобил РВ4 2013

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 26,5 * 26 * 18,5ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Целосен допир РАВ4 плеер во автомобил РВ4 2013 1.Највој 10,1 инчен екран Андроид 6.0.1 систем Целосен допир RAV4 2013 Car DVD Player ги користи предностите на бројните апликации понудени на андроид системот, вклучувајќи ги и мапите на Гугл, ЈуТјуб и Фејсбук. Пронајдете ја најевтината GPS станица во близина, слушајте...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање