Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com

Категории на производи

Suzuki Swift 10 - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Suzuki Swift 10)

 • Suzuki Swift стерео системи со автомобил од 10,1 инчи

  Suzuki Swift стерео системи со автомобил од 10,1 инчи

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/YEAR

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Suzuki Swift стерео системи со автомобил од 10 инчи Suzuki Swift стерео системи со автомобил 10,1 инчи Параметри 3G / 4G: Поддршка WIFI: Вграден Изведба на екранот: HD дисплеј A2DP: Поддршка Формат на документи: PDF, Word, Excel; поддршка на целиот софтвер за апликација со Android. Камера за заден преглед:...

  Контакт сега

 • Автоматско радио ДВД со автомобил на екран на допир за Suzuki SWIFT

  Автоматско радио ДВД со автомобил на екран на допир за Suzuki SWIFT

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 26,5 * 26 * 18,5CM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Автоматско радио ДВД со автомобил на екран на допир за Suzuki SWIFT 1. ДВД без лизгање на автомобил за ДВД на допир Автоматско радио автомобил ДВД за системот за навигација SWIFT на Suzuki се состои од компјутерски домаќин и терминал за приказ на навигација е составен од два дела. Вградената GPS антена ќе добие 24 GPS...

  Контакт сега

 • Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014

  Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014 Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање...

  Контакт сега

 • 10,25 "android autoradio за bmw e53 x5

  10,25 "android autoradio за bmw e53 x5

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  10,25 "android autoradio за bmw e53 x5 E53 (1999-2005) X5 (1999-2005)

  Контакт сега

 • Мултимедија плеер со Android 8inch за Suzuki Vitara

  Мултимедија плеер со Android 8inch за Suzuki Vitara

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • 10.1 "ДВД плеер со универзален универзален автомобил

  10.1 "ДВД плеер со универзален универзален автомобил

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 350000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  10.1 "ДВД плеер со универзален универзален автомобил

  Контакт сега

 • обичен стерео автомобил за Cayenne 2003 - 2010 година

  обичен стерео автомобил за Cayenne 2003 - 2010 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  обичен стерео автомобил за Cayenne 2003 - 2010 година 1. Андроид 9.0 е сила што треба да се смета. Неговото зголемување на моќност и перформанси го прави тоа мора да има оперативен систем. 2. Огледајте го телефонот на екранот од 8 инчи. За телефон со Android, можете да го огледате и контролирате уредот преку...

  Контакт сега

 • Klyde андроид автомобилско радио за SWIFT 2011 2012 година

  Klyde андроид автомобилско радио за SWIFT 2011 2012 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Klyde андроид автомобилско радио за SWIFT 2011 2012 година 1. Способност да ги пренесувате Spotify и Пандора од вашиот телефон преку Bluetooth за да уживате во милиони песни што ви се допаѓаат и да правите телефони без раце додека возите. 2. Осум-јадрена конфигурација која овозможува оптимална брзина и перформанси,...

  Контакт сега

 • Клив двојно дин за Прадо 2010 - 2013 година

  Клив двојно дин за Прадо 2010 - 2013 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Клив двојно дин за Прадо 2010 - 2013 година Вградените позадини во живо, стандардни позадини, исто така, поддржуваат DIY позадина од Галерија. Само поставете ја сликата за датотеката, семејната фотографија, логото на автомобилот, сè што сакате може да се зачува како позадина, прилагодувајќи it ви одговараат. Клучни...

  Контакт сега

 • Раководител на единицата Клајд за глава на спорт за 2010 година

  Раководител на единицата Клајд за глава на спорт за 2010 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Раководител на единицата Клајд за глава на спорт за 2010 година Како еден од водечките производители на ДВД со Android Car во Кина, Klyde има многу добра репутација во многу земји, како Русија, Турција, земји од ГЦЦ итн. 10,1 инчен IPS и анти-отсјај екран, нашите клиенти можат да уживаат во видео со висока дефиниција...

  Контакт сега

 • автомобилски радио додатоци за ASX 2010 - 2012 година

  автомобилски радио додатоци за ASX 2010 - 2012 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  автомобилски радио додатоци за ASX 2010 - 2012 година Додатоци за радио за автомобили за ASX 2010 - 2012 ги поддржуваат следниве функции: RDS FM / AM радио со преименување радиостаници, слика во слика, режим на спиење, Google Play Store, Асистент на допир, Контрола на воланот, резервна камера, OBD2, повеќе јазици ,...

  Контакт сега

 • Android мултимедијален систем Sportage 2010 - 2012 година

  Android мултимедијален систем Sportage 2010 - 2012 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 2 Piece/Pieces

  Android Multimedia Media Sportage 2010 - 2012 година Декодирање на видео со 1080P HD за да се создаде супер визуелен празник 1280 × 720 видео резолуција со ултра висока дефиниција, поддршка на сите вообичаени видео формати MPEG1, MPEG2, H2.64, RMVB, VC1, H2.63, WMV, ASF, итн., Кој било формат преземени од оваа мрежа...

  Контакт сега

 • Андроид Мултимедија билстеро за Мондео 2007-2010

  Андроид Мултимедија билстеро за Мондео 2007-2010

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 2 Piece/Pieces

  Андроид Мултимедија билстеро за Мондео 2007-2010 Билстерео мултимедијалниот мултимедијален систем за Mondeo вграден Wi-Fi ви овозможува побрза брзина на преземање на LTE и поголем пристап до Интернет, каде и да сте. Вградениот радио приемник со вклучен RDS ви овозможува станици 18FM и 12AM, како и ажурирања во живо....

  Контакт сега

 • автомобилска навигација за Октавија МТ 2010-2014 година

  автомобилска навигација за Октавија МТ 2010-2014 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: ПОДАРОК ​​КУПА

  • Способност за снабдување: 350000 per year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид 9.0 автомобилско радио за Octavia MT 2010-2014 1.Вградено во автомобилско радио ДСП за Октавија МТ 2010-2014 година 2.Builit in Andorid auto carplay car стерео за Octavia MT 2010-2014 System and Hardware Parameters OS Android 9.0 System CPU Rockchip PX5 ,Cortex-A53, Octa core RAM SAMSUNG DDR3...

  Контакт сега

 • 10Инчална навигација на автомобили за Golf 7 2013-2015

  10Инчална навигација на автомобили за Golf 7 2013-2015

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: ПОДАРОК ​​КУПА

  • Способност за снабдување: 350000 per year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид 9.0 автомобилско радио за Golf 7 2013-2015 1 ) Поддржува GPS навигација, прединсталирајте ја мапата на Гугл (без офлајн податоци за мапа), Поддршка излегува скоро сè до потпирачите за глава, дури и тоа да го репродуцира видеото од USB / SD картичка, или преку Интернет Youtube видео. Вграден USB-порт / микро SD...

  Контакт сега

 • Екран на допир со играчи на ДВД со автомобил, Спортиж 2010-2012

  Екран на допир со играчи на ДВД со автомобил, Спортиж 2010-2012

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 4.2KGS / Сет 470 * 280 * 330MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/Year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Екран на допир со играчи на ДВД со автомобил, Спортиж 2010-2012 1.Sportage автомобил ДВД плеер со екран на допир, вклучително и андроид и двојка Car DVD Player, со 7 годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг Car DVD плеер, воспоставивме деловни односи со многу ценети клиенти од Јапонија, Русија,...

  Контакт сега

 • Стерео DVD плеер Wrangler 2010 плеер

  Стерео DVD плеер Wrangler 2010 плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 26,5 * 26 * 18,5CM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Стерео DVD плеер Wrangler 2010 плеер 1. Главните спецификации на овој стерео ДВД плеер во Wrangler 2010 се следниве: Пиксел на екранот: 1024 * 600 ОС: Андроид 9.0 систем CPU: Rockchip PX5 кортекс A53, 8 јадро Главна фреквенција: 1,6GHz RAM меморија: SAMSUNG 4 GB DDR3 Нанд блиц: 32 GB Капацитивен екран со повеќе допири...

  Контакт сега

 • I10 екран на допир со плеер ДВД играч 2014-2015

  I10 екран на допир со плеер ДВД играч 2014-2015

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 4,2KGS / Постави 455 * 270 * 220MM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  I10 екран на допир со плеер ДВД играч 2014-2015 1. I10 екранот на допир со плеер на DVD-картички I10 2014-2015 се состои од компјутерски домаќин и терминалот за прикажување на навигација е составен од два дела. Вградената GPS антена ќе добие 24 GPS сателити од целата земја во најмалку 3 со пренесување на податоците,...

  Контакт сега

 • Аудио за автомобил S10 со андроид 9.0 2din

  Аудио за автомобил S10 со андроид 9.0 2din

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Аудио за автомобил S10 со андроид 9.0 2din 1. Овој S10 андроид 9.0 2din аудио автомобил. Системот за него е нов Android 9.0. Споделување на жаришта на WIFI со жаришта: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да...

  Контакт сега

 • 10.1Inch 2Din Универзален систем за навигација со аудио навигација во автомобил со Android

  10.1Inch 2Din Универзален систем за навигација со аудио навигација во автомобил со Android

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 350000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  10.1Inch 2Din Универзален систем за навигација со аудио навигација во автомобил со Android Нов Android 9.0,

  Контакт сега

 • KLYDE 10.1 инчен DVD плеер со видео аудио аудио плеер

  KLYDE 10.1 инчен DVD плеер со видео аудио аудио плеер

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 350000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  KLYDE 10.1 инчен DVD плеер со видео аудио аудио

  Контакт сега

 • 2 din мултимедијален систем за Swift 2013-2018

  2 din мултимедијален систем за Swift 2013-2018

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  2 din мултимедијален систем за Swift 2013-2018 Мултимедијалниот систем од 8 инчи за Свифт 2018 е еден вид за Suzuki автомобилите со андроид 9.0 систем .Вигилирање со GPS глобалниот систем на сателитска навигација, кој ги има следниве 4 важни фактори: сателитскиот сигнал, приемот на сигналот, обработката на сигналот и...

  Контакт сега

 • автомобилско радио со GPS за Cayenne 2006-2010 година

  автомобилско радио со GPS за Cayenne 2006-2010 година

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  автомобилско радио со GPS за Cayenne 2006-2010 година Ова единечно радио со автомобил со GPS за Cayenne е најдобриот андроид мултимедијален систем на автомобили на пазарот, најмногу функции може да се споредат со вашиот паметен телефон. 8 "Сè-во-еден дизајн за автомобили во Кајан 2006-2010 радио со GPS за...

  Контакт сега

 • автомобилски мултимедијален систем за ASX 2010-2012

  автомобилски мултимедијален систем за ASX 2010-2012

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 53см * 38см * 22,5см

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  автомобилски мултимедијален систем за ASX 2010-2012 Овој мултимедијален систем за единечни автомобили за ASX со најновиот оперативен систем Android 9.0, меморија 4 + 32G, процесор со Octa-core, висококвалитетно прилагодено радио RDS. 4 * 50w супер засилувачи на напојување и заемно прилагодување на EQ за подобро...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање