Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com

Категории на производи

Toyota Android Android Dvd - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Toyota Android Android Dvd)

 • Toyota Camry Андроид автомобил ДВД

  Toyota Camry Андроид автомобил ДВД

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци 4Sets / CTN 14.8KGS / CTN 54 * 30 * 45CM / CTN

  • Способност за снабдување: 350,000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  10.1-инчен Дизни Безжичен Toyota Camry Андроид автомобил ДВД Модел бр: KD-1030 Автомобил направи: за Toyota Camry 2014-2015 Продажни точки на ДВД со автомобили Андроид 1) Оперативен систем: Андроид 7.1.1 2) Хардверска платформа: Rockchip PX3 Quad core Cortex A9 CPU 1.6GHz 3) Капацитет на меморија за чување: 2 GB 4)...

  Контакт сега

 • Андроид автомобил ДВД за Toyota Fortuner 2016-2017

  Андроид автомобил ДВД за Toyota Fortuner 2016-2017

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 26,5 * 26 * 18,5CM / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000 pieces/year

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  Андроид автомобил ДВД за Toyota Fortuner 2016-2017 1. Овој ДВД за Android Car за Toyota Fortuner 2016-2017 е економичен со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да преземате различни мапи на Интернет, како што се мапата Google, IGO, Sygic и Waze мапа бесплатно. Може да ги добиете најточните и ажурирани -датира рути,...

  Контакт сега

 • Tesla Style Android 9 ix25 мултимедијален радио за во автомобил

  Tesla Style Android 9 ix25 мултимедијален радио за во автомобил

  • Бренд: Клијд

  • Пакување: 3.5KGS / Сет 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци 4Sets / CTN 14.8KGS / CTN 54 * 30 * 45CM / CTN

  • Способност за снабдување: 350000pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Bag/Bags

  Tesla Style Android 9 ix25 мултимедијален радио за во автомобил Најновите Тесла стил Андроид 9 ix25 мултимедијални е Andriod 9 4G RAM 64 ROM-от, доаѓа со HDMI видео излез, 7851 засилувач IC, репродукција на автомобил, Bluetooth 5.0, AHD влезен во обратна насока, брз багажник, вграден во...

  Контакт сега

 • Навигација со Android за BMW E60-E64 E90-E93 CCC CIC

  Навигација со Android за BMW E60-E64 E90-E93 CCC CIC

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 5 Set/Sets

  Навигација со Android за BMW E60-E64 E90-E93 CCC CIC (2006-2010) BMW 5 серија - 8,8 инчи E60-E61 /// E63-E64 /// M5 /// E90 / E91 / E92 / E93 /

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android 9.0 за VW универзален

  ДВД плеер за Android 9.0 за VW универзален

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  ДВД плеер за Android 9.0 за VW универзален Magotan / Caddy / Passat / Сагитар / Тигуан / Туран / Jetta / Seat / CC / Polo Голф / голф 5 / голф 6 2006-2012

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android за VW Santana 2013+

  ДВД плеер за Android за VW Santana 2013+

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  ДВД плеер за Android за VW Santana 2013+ Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2)...

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android автомобили за VW MULTIVAN 2008-2012

  ДВД плеер за Android автомобили за VW MULTIVAN 2008-2012

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  ДВД плеер за Android автомобили за VW MULTIVAN 2008-2012 Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор

  Контакт сега

 • Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014

  Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Автоматска навигација со игра со Android за VW TOUAREG 2010-2014 Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање...

  Контакт сега

 • ДВД навигација со Android автомобили за Seat LEON 2014

  ДВД навигација со Android автомобили за Seat LEON 2014

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  ДВД навигација со Android автомобили за Seat LEON 2014 Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање...

  Контакт сега

 • Car dvd gps плеер за Seat IBIZA 2013

  Car dvd gps плеер за Seat IBIZA 2013

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Car dvd gps плеер за Seat IBIZA 2013 Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2)

  Контакт сега

 • 10,25 "android autoradio за bmw e53 x5

  10,25 "android autoradio за bmw e53 x5

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  10,25 "android autoradio за bmw e53 x5 E53 (1999-2005) X5 (1999-2005)

  Контакт сега

 • Мултимедија плеер со Android 8.8 инчен автомобил за BMW E46

  Мултимедија плеер со Android 8.8 инчен автомобил за BMW E46

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Мултимедија плеер со Android 8.8 инчен автомобил за BMW E46 E46 (1998-2004) М3 (1998-2004)

  Контакт сега

 • Автоматско радио ДВД за Android за BMW E46 1998-2004

  Автоматско радио ДВД за Android за BMW E46 1998-2004

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Автоматско радио ДВД за Android за BMW E46 1998-2004 E46 (1998-2004) М3 (1998-2004)

  Контакт сега

 • Главна единица на ДВД со Android за BMW E53

  Главна единица на ДВД со Android за BMW E53

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Главна единица на ДВД со Android за BMW E53 E53 (1999-2005) X5 (1999-2005)

  Контакт сега

 • Двига навигација со Android автомобили за BMW E90 2005-2011 година

  Двига навигација со Android автомобили за BMW E90 2005-2011 година

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 300000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  Двига навигација со Android автомобили за BMW E90 2005-2011 година E90 / E91 / E92 / E93 2005-2011 година

  Контакт сега

 • ДВД плеер за Android за Audi A3

  ДВД плеер за Android за Audi A3

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Аудио плеер за автомобил со Android за партнерот во Peugeot

  Аудио плеер за автомобил со Android за партнерот во Peugeot

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Андроид автомобил GPS систем за Toyota RAV4 2019-2020

  Андроид автомобил GPS систем за Toyota RAV4 2019-2020

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Стерео автомобил Android за Renault Duster 2015-2020

  Стерео автомобил Android за Renault Duster 2015-2020

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Android мултимедијален плеер за Nissan Tenna Sylphy

  Android мултимедијален плеер за Nissan Tenna Sylphy

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Android dsp 2din универзален ДВД плеер за автомобил

  Android dsp 2din универзален ДВД плеер за автомобил

  • Бренд: КЛИДЕ

  • Пакување: 27,5 * 25,5 * 20ЦМ / кутија за подароци

  • Способност за снабдување: 350000/year

  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

  Андроид 9.0 окта-јадро 10,1 инчен 2 ДВД универзален автомобил ДВД плеер со окта-јадро 64gb rom 1. Андроид 9.0 2 ДВД универзален плеер во автомобил - - Персонализирана динамична позадина: Достапни се 7 динамични позадини Клиентот исто така може да ги користи своите слики како позадина. 2. Спецификациите на овој Android...

  Контакт сега

 • 2019 toyota corolla android автомобил радио Bluetooth

  2019 toyota corolla android автомобил радио Bluetooth

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Стерео автомобил 9 Android за Corolla 2019 2020

  Стерео автомобил 9 Android за Corolla 2019 2020

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

 • Мултимедија плеер со Android 8inch за Suzuki Vitara

  Мултимедија плеер со Android 8inch за Suzuki Vitara

  • Бренд: ОЕМ

  • Пакување: стандардна кутија за подароци со стандарден картон

  • Способност за снабдување: 270000 pcs/year

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  Функција: 1) Најновиот Android 9.0 octa-core систем, high-end процесор Rockchip PX5 со 4 GB RAM и 32 GB ROM, помазна и побрза брзина на обработка за активирање апликации. 2) висококвалитетно радио IC: NXP TEF6686, со подобар прием; Вграден TDA7851 засилувач IC; Поддржете го аудио излезот на сабвуферот и контролирајте...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање