Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Fiat Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Fiat Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Fiat Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Fiat Андроид автомобил ДВД , Fiat Linea Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Fiat Android 5.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Fiat Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Fiat Андроид автомобил ДВД


1.Fiat Android Car Dvd е DVD плеер со единечен автомобил , поддржува Full HD 1920X1080P: поддржува различни формати, вклучувајќи DAT, MPG, MPEG, VOB, MP4, MOV, AVI, DVD видео, ASF, WMV, MKV, TS, RM, RMVB и формати за видео-кодирање како што се H.264, Xvid, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9, MPEG1, H.263, Divx. Bluetooth: Дојдете со вграден микрофон на панелот и поддржува надворешен микрофон. Поддржете ја функцијата Bluetooth плеер за MP3 плеета, одликата за споделување Bluetooth контакти и приказот на името на повикувачот. Компатибилен со уред со Bluetooth Bluetooth 2.0 или погоре, вклучувајќи паметни телефони од Apple, Samsung, HTC, Sony итн., MP3 репродукција компатибилен само со паметни телефони кои поддржуваат излез со Bluetooth аудио. Поддржете го повеќето Bluetooth Bluetooth ELM 327.


2. Fiat Android 5.1 Car DVd со цел информациите да имаат поголема веројатност да се покажат, екранот е појасен, интелигентен систем на носење на машината за да ја направи машината повеќе флуидна, екранот исто така има и поголема резолуција, е позадоволен со корисник Во зависност од моделите, примената на навигацијата е исто така различна, со посебни карактеристики, исто така е различна, пред купувањето да може да се комуницира со услуги на клиентите, за да се исполнат барањата на клиентите. Тоа е многу добар DVD плеер за автомобили.


3.Можете да уживате во репродукција на безжична музика од Fiat Android 4.4 ДВД за автомобили со огледална врска. Може да го контролирате мултимедијалниот плеер на автомобилот со копчињата за контрола на воланот, ако ДВД-то опреми со CANBUS. Покрај тоа, исто така можете да ги научите да го контролираат стерео автомобилот без CANBUS.

1

8

9
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање