Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Форд Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Форд Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Форд Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Форд Андроид автомобил ДВД , Ford Android 4.2 автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Форд Андроид 4.4.2 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Форд Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Автоматско GPS-плеер за ford can до Android и Apple систем за поддршка со двојна машина за автомобили и мобилен телефон Интернет, двонасочна работа, екранизатори, може да сподели слики, особено погодни за вонредни состојби во рекордерот на екранот со слики и WeChat да споделат круг на пријатели . Системот фонт може да се прилагоди преку копчињата за кратенки, брзината на извршување на извонредни перформанси поддржува различни формати на видео репродукција и работи непречено.

Автомобилското радио за ford може да поддржува поддршка за видео со целосен формат Mpeg1, Mpeg2, SP / ASP GMC Mpeg4, XVID, H.263, H.264, BP / MP / HP, WMV7 / 8, BP / MP / AP, WMV9 / VC1, VP6 / 8, AVS,, JPEG / MJP7.,,
и аудио поддршка: MP3, WMA, MP2, OGG, AAC, M4A, MA4, FLAC, APE, 3GP, WAV.,

ДВД- плеерот со HD Car ford може да поддржува MP4, MP3 и така натаму и може да чита музика и плеер од плеерот.

Модели: автомобилски GPS-плеер за ford Mendeo 2015-2016 / Mendeo 2015-2016 / FIESTO 2011-2012 / FIESTO 2013-2016 / Focus 2012 / 2015-2016Fusion / Explorer / F150 / Edge / експедиција 2006-2009 / Focus (2008-2010 ) / Mondeo (2007-2010) / Tourneo Connect (2010) / Transit Connect (2010 / S-max (2008-2010) / FOCUS2005-2007 / Mondeo2003-2007 / S-MAX2007-2009 / C-MAX 2007-2009 / Галакси 2005-2007 / Фиеста Форма 2005 / Фјузија 2006-2011 / Поврзете 2007-2009

Ford Android Car Dvdcar radio for ford


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање