Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > ДВД на Хонда Андроид
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

ДВД на Хонда Андроид

Категории на производи од ДВД на Хонда Андроид , ние сме специјализирани производители од Кина, ДВД на Хонда Андроид , Хонда Андроид 6.0 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хонда Андроид 5.1 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина ДВД на Хонда Андроид Добавувачи

1.Honda Android Car Dvd, најновиот андроид систем 6.0: Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид 6.0. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво.


2.Honda Android Car Dvd, Bulit-in WIFI hotspots sharing: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи. Вграден Функција DVR (директно поврзете ја USB камерата) / функција за поврзување со двојно огледало / Поврзете надворешен OBD (по избор) / Поврзете надворешен 3G модем (по избор).

3.Honda Android Car Dvd, може да собере различни автомобили на Хонда. Следат:

ЦРЗ / ХРВ 2015 / ВЕЗЕЛ 2015 / ВЕЗЕЛ 2015 / СИТЕ 2014 Лево / Град 2014 Десно / 2014 FIT Лево / 2014 FIT Right / Civic Saloon 2014 / Civic 2014 / Civic 2012 / CIVIC (десно) 2006-2011 / CIVIC (лево) 2006-2011 / ЦРВ 2012 / ЦРВ 2006-2011 година / Нов ФИТ 2009-2011 / ГРАД 1.5Л 2008-2012 / ГРАД 2008-2011

Civic 2014 Hatchback

 


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање