Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Hyundai Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Hyundai Android Car Dvd

Категории на производи од Hyundai Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Hyundai Android Car Dvd , Hyundai Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Hyundai Android 5.1 ДВ автомобил R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Hyundai Android Car Dvd Добавувачи

1. Нов HD 1024X600 капацитивен екран на допир е ДВД со двоен автомобил : Истиот екран на допир кој се наоѓа на вашиот паметен телефон, поодговорно од кога било, споделување на жариштата на WIFI на Bulit-in: лесен и лесен пристап до Интернет за да пребарувате на Интернет, гледајте преку Интернет-видеа, проверете ја вашата пошта, играјте игри, преземете апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи.


2.Економично со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни онлајн мапи, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете вашиот пат никогаш не било побрзо и полесно. Поддршка за лесно поврзана функција: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и уникатната глава на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.


3. Оваа серија може да се вклопи во друг автомобил на Хјундаи: АЗЕРА 2011-2012 / Грандија 2011-2012 / Грандиозност ГГ 2011-2012 / Бургас 2011-2012 / I55 2011-2012 / СОНАТА 2011-2013 / СОНАТА 2015-2016 / Верна / Акцент / Соларис 2011-2012 / 2016 H1 / H1 2011-2012 / I40 2011-2014 / I30 2011-2014 / TUCSON / IX35 2009-2013 / SANTA FE 2006-2011 / Elantra / Avante / I35 2011-2013 / Veloster 2011-2013 / I20 2014-2015 / I10 2014-2015 / IX25 2014-2015.

HYUNDAI AZERA CAR RADIO

ANDROID CAR DVD PLAYER FOR I10ANDROID CAR DVD PLAYER FOR IX35


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање