Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Двоен автомобил Андроид ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Двоен автомобил Андроид ДВД

Категории на производи од Двоен автомобил Андроид ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Ibiza Андроид автомобил ДВД , Ibiza Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ibiza Android 5.1.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Двоен автомобил Андроид ДВД Добавувачи

Ibiza ДВД со Android Car (ДВД плеер за WiFi автомобили)


1. Основана во 2009 година, Шен henен Клијд Електроника копродукции, Ltd опфаќа површина од 7300 квадратни метри и вработува 230 службеници. имаме 18 искусни R&D инженери и техничари кои секогаш продолжуваат со подобрување и развој на нови производи за да ги исполнат барањата на клиентот. Нашите месечни капацитети за производство се околу 27.000 единици. Нашите производи, вклучително и андроид и женски ДВД плеер, со 7-годишно искуство во дизајнирање, производство и маркетинг автомобили ДВД плеер, воспоставивме деловни односи со многу ценети клиенти од Јапонија, Русија, Украина, Турција, Шпанија, Германија, Италија, Иран, Пакистан, Дубаи, Израел, Кореја, Саудиска Арабија, Индија, Бразил, итн.

Ibiza Android 4.4 ДВД за автомобили, 7 инчен HD екран со сите функции. Повеќе производи излегуваат наскоро.


2.Ibiza Android 5.1.1 ДВД за автомобили, рентабилно со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни мапи на Интернет, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете го патот наоколу никогаш не било побрзо и полесно. Поддршка за лесно поврзана функција: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и уникатната глава на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со Ibiza Android Car Dvd преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.


3.Ibiza Android 6.0.1 Car radio, Нов HD 1024X600 капацитивен екран на допир: Истиот екран на допир кој се наоѓа на вашиот паметен телефон, поодговорно од кога било, споделувањето на жариштата на WIFI на Bulit-in: лесен и лесен пристап до Интернет за да пребарувате на Интернет , гледајте видеа на Интернет, проверете ја вашата пошта, играјте игри, преземете апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи.

1

4

5

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање