Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Киа Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Киа Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Киа Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Киа Андроид автомобил ДВД , Киа Андроид 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Kia Android 5.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Киа Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Киа Андроид автомобил ДВД

1. Киа Андроид 6.0 автомобил ДВД, ДВД со екран на допир , Најнови андроид 6.0 систем: Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид 6.0. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво.


2.Kia Android Car Dvd, Bulit-in WIFI hotspots sharing: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи. Kia Android Car DVD, Permium cota-core процесорско осветлување брз одговор: врвна единица за андроид во индустријата, брзи перформанси, практично се занимава со најразлични апликации со едноставно управување со мултитаскинг,

3.Kia Android Car Dvd може да ги инсталира овие автомобили на следниов начин:

SPORTAGE 2016 / SPORTAGE 2010-2012 / Mohave / Borrego 2008-2010 / Carens 2013 / утро / Пиканто 2014 / CEED 2014 / SORENTO 2015 / SORENTO 2013 / SORENTO 2011 / SORENTO 2011 / CERATO / K3 / FORTE 2013-2014 / 2014 SOUL / SOUL 2012- 2013 / CERATO / FORTE 2008-2012 / FORTE / FORTE 2008-2011 / K2 / RIO 2011-2012 / K3 / RIO 2015 / K5 / OPTIMA 2015 / K5 / OPTIMA 2014 / Cerato2003-2008 / Sportage 2004-2010 / CEED2006-2009 / Sorento2002-2009 / Spectra2004-2009 / Optima2005-2010 / Rondo2006-2011 / Rio2005-2011 / Sedona2006-2011 / Carens2006-2011


KIA soul 2014 CAR DVDPICANTO-2KIA SORENTO 2012 car dvdSorento 2013car video for KIAkia K5 OPTIMA 2015 car dvd gpsKIA K3 RIO car dvd player

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање