Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Кинески серии ДВД со андроид автомобил
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Кинески серии ДВД со андроид автомобил

Категории на производи од Кинески серии ДВД со андроид автомобил , ние сме специјализирани производители од Кина, Кинески серии ДВД со андроид автомобил , Кинески серии Андроид 4.2.2 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кинески серии Андроид 4.4 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Кинески серии ДВД со андроид автомобил Добавувачи

car mp3 плеер за Lifan е специјален ДВД за автомобили за VW, тој е најдобар избор за оригинален автомобил, може да има компатибилност оригинален автомобил сите функции и да се забавува со него.

GPS автомобил за функција за контрола на управувачот на воланот на Lifan

Прием на радио: FM / AM може да се чува во 30 станици. RDS е достапен.

Видео: MP4, H.264, WMV, AVI, RM / RMVB, VOB и повеќе

Аудио: MP3, WMA, WAV и многу повеќе

Екран за поддршка на автомобилот: Внесување на задната камера во автомобил (автоматски прекинувач)

Компатибилен со DVD, DVD-R, DVD-RW, HDVD, DVCD, MP3, MP4, CD-R, CD-RW, VCD, DIVX, WMA итн.

Максимална моќност: максимална моќност од 4X50W

автомобилски радио плеер за поддршка на Lifan AV излез / влез: 2 видео излез, 4audio излез, влез со видео, 2 аудио влез


car radio player for Lifan

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање