Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Mazda Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Mazda Android Car Dvd

Категории на производи од Mazda Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Mazda Android Car Dvd , Mazda 5 Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Mazda 3 Android Car Dvd R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Mazda Android Car Dvd Добавувачи

Mazda Android Car Dvd, Нов HD 1024X600 капацитивен екран на допир: Истиот екран на допир пронајден на вашиот паметен телефон, поодговорно од кога било

Mazda Android Car Dvd, Компатибилен со контроли на воланот: прескокнете на следната песна, прилагодете ја јачината на звукот или префрлете друг канал, сè без да морате да ги вадите рацете од тркалото на управувачот, со што вашето патување ќе биде побезбедно и пријатно.

Mazda Android Car Dvd, Поддршка на Full HD 1920X1080P: поддржувајте различни формати, вклучувајќи DAT, MPG, MPEG, VOB, MP4, MOV, AVI, ДВД видео, ASF, WMV, MKV, TS, RM, RMVB и формати за кодирање на видео, како што се H .264, Xvid, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9, MPEG1, H.263, Divx.

Mazda Android Car Dvd може да одговара на овој автомобил како што следува:

KD-8069 CX-9  
 2012-2013
KD-7007 CX-7 
 2012-2013
KD-7005 CX-5   
2012-2013
KD-7003 MAZDA 3
2004-2009
KD-8002 MAZDA 2
2010-2012
KD-8003 MAZDA 3
2009-2012
KD-8005 Mazada 5 2009-2012
Premacy 2009-2012
KD-8001 MAZDA 6 2008-2012
Mazda6 Ruiyi 2008-2012
Mazda6 Ultra 2008-2012

1

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање