Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Митсубиши Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Митсубиши Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Митсубиши Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Митсубиши Андроид автомобил ДВД , Mitsubishi Android 4.2 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Mitsubishi Android 5.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Митсубиши Андроид автомобил ДВД Добавувачи

1.Mitsubishi Android Car Dvd, оваа серија има многу модели, може да собере различен автомобил на Mitsubishi. Mitsubishi Android Car Dvd ( мултимедијален автомобил ДВД ), овој автомобил ДВД GPS за е со висок квалитет, ние нудиме 12 месеци гаранција, процесорот е Octa core Rockchip PX5 Cortex A9, тој е помоќен и постабилен.


2.Mitsubishi Android Car Dvd, функција за лесно поврзување на поддршка: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната карактеристика овозможува взаемна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и главата на автомобилот уни. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.


3.Mitsubishi Android Car Dvd одговара за Outlander 2015 / Outlander 2014 / Outlander 2006-2012 / Lancer 2014-2015 / Lancer 2006-2012 / ASX 2010-2012 / PAJERO 2006-2012 - и седум модели сега, ќе се развиваме и на повеќе модели .
2015 outlander

PAJERO 2010-2012

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање