Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Nissan Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Nissan Android Car Dvd

Категории на производи од Nissan Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Nissan Android Car Dvd , Nissan Android 4.4 автомобил на ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Nissan Android 4.2 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Nissan Android Car Dvd Добавувачи

Серијалот Nissan може да го инсталира овој автомобил:

ТИИДА 2004-2010 година
QASHQAI 2007-2010
СОНЦЕ 2005-2007 година
X-TRAIL 2001-2011
ПАЛАДИН 2005-2011 година
ФРОНТИЕР 2001-2011 година
ПАТФИНДЕР 2005-2010 година
ПАТРОЛ 2004-2010
ТРЕАНО 2005-2010
ВЕРСА 2004-2010
МИКРА 2002–2010 година
МУРАНО 2002-2011
ЛИВИНА 2006-2010 година
НАВАРА 2001-2011 година
MP300 2001-2011 година
СЕНТАРА 2007-2011 година


Најновиот систем андроид 6.0: Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид 6.0. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво.

Можете да ги репродуцирате плејлистите со омилени листи додека прелистувате на Интернет, или без проблеми да ги играте последните игри за трки.

Искористете ги предностите на бројните апликации понудени на андроид системот, вклучувајќи ги мапите на Гугл, ЈуТјуб и Фејсбук. Најдете ја најевтината бензинска пумпа во близина, слушајте на Интернет  

радио, разговори за ТЕД, Пандора и многу повеќе.

Ако барате доверлив добавувач и производител на Nissan Android Car Dvd, Nissan Android 4.4 Car Dvd, Nissan Android 4.2 Car Dvd, Nissan Android 5.1 Car Dvd во Кина, ние ќе ви бидеме најдобриот избор.

car dvd player for 6


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање