Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Opel Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Opel Android Car Dvd

Категории на производи од Opel Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Opel Android Car Dvd , Opel Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Opel Android 4.4 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Opel Android Car Dvd Добавувачи

1. Аудио плеер за во автомобил / ДВД за возачи на автомобили за опел има статус на системот што работи за да го следи системот за издувни гасови на моторот и системот за обработка, откако ќе се најде дека може да бидат предизвикани од емисиите да ја надминат стандардната состојба, веднаш издаде предупредување. Кога системот не успее, ламбата за дефект (МИЛ) или контролниот мотор (Проверете го моторот) и предупредувачките светла и информациите за дефект на системот OBD ќе бидат зачувани во меморијата. Инструментите за дијагностицирање и стандардниот дијагностички интерфејс можат да ги прочитаат релевантните информации до формуларот за дефект. Според индикацијата за кодови на грешки, персоналот за одржување може брзо и точно да ја одреди природата и локацијата на дефектот.


2. Брзината на автомобилската навигација за ефикасноста на процесорот со четири основни процесори е многу идеална, така што во видео-репродукција, влечете го курсорот нема да стане. И компатибилен со оригиналниот автомобилски интерфејс UBS и AUX за опел автомобил mp4. Модели: Аудио плеер за автомобил за опел CORSA 2015 / VECTRA (2005-2008) / ANTARA (2006-2011) / ZAFIRA (2005-2011) / CORSA (2006-2011) / MERIVA (2006-2011) / ASTRA (2004-2009) ) / МОЦКА 2012-2015 / ИНСИГИНА 2014-2015 / Астра Ј2011-2012



Car audio player for opelcar mp4 for opelcar navi for opel


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање