Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > ДВД со Peugeot Android автомобили
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

ДВД со Peugeot Android автомобили

Категории на производи од ДВД со Peugeot Android автомобили , ние сме специјализирани производители од Кина, ДВД со Peugeot Android автомобили , Peugeot 3008 Android Car Dvd добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Peugeot Android 4.4 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина ДВД со Peugeot Android автомобили Добавувачи

* Овој DVD-плеер за автомобили е стерео ДВД-автомобил и поддржува GPS навигација функција

* Овој ДВД GPS за автомобил е со висок квалитет, ние нудиме 12 месеци гаранција, процесорот е Octa core Rockchip PX5 Cortex A9, тој е помоќен и постабилен.


* HD радио плеер за во автомобил, за овој модел. Поставката за чувствителност на радио е висока, ќе добие звук, табелата не е јасна, но ако чувствителноста е мала, таа автоматски може да се филтрира не е јасна, доколку применото FM радио е нормално. Неговата loveубов кон радиото, можете рачно да заштедите, оваа функција е многу удобна.
* Појавување Bluetooth може да биде двонасочен натпревар, телефонот може да се постави за да го поврзе телефонот да одговара или автомобил да одговара, се разбира, Bluetooth музиката е помала од функцијата, можете да ја репродуцирате музиката на телефонот.

Model PEUGEOT
KD-7081 PG 3008/5008
PG Partner
2010-2016
KD-7080 PG 405
KD-8104 PG 301
2013-2016
KD-7506 PG 508
2010-2015 
KD-7604 PG 408
2007-2010
1


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање