Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Порше Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Порше Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Порше Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Порше Андроид автомобил ДВД , Porsche Android 5.1 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Porsche Android 5.1.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Порше Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Порше Андроид автомобил ДВД плеер


1.По ажурирањето на GPS-плеерот за автомобили за Porsche, толкувањето на музиката и атмосферата беа прецизни и нежни рамнотежа, покажете ја добрата музика и мека убавина, за да ви донесат совршено место за доживување. Музика составена од прекрасен и класичен шарм пријатен, да има чувство на енергија, густина, информации за количината на звук, претставуваат елементи на резолуција и чувство на позиција. За да можеме да уживаме во удобна музика, но исто така ни овозможува природно да се впуштаме во музиката, преку длабока перцепција за музичките мисли и емоции и еволуцијата и ритамот се душата на радоста од издигнување со радио за автомобили за Порше.


2. Размена на жаришта за WIFI во голема мерка: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации, па дури и да навигатете со бесплатни мрежни мапи . Ефикасно со бесплатни мрежни карти : Можете лесно да пристапите до различни онлајн мапи, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете вашиот пат никогаш не било побрзо и полесно.


3. Функција за лесно поврзување за поддршка: Компатибилна со андроид смартфони и уреди, лесно поврзаната карактеристика овозможува взаемна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и унијата на главата на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.

Porsche Android Car Dvd

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање