Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Рено Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Рено Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Рено Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Рено Андроид автомобил ДВД , Рено Андроид 4.4 автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Рено Андроид 5.1 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Рено Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Рено Андроид автомобил ДВД


1. Renault Android Car Dvd систем за навигација базиран на Android 6.0.1 систем, маневрирање, безбедност, флексибилност и други карактеристики, аудио и паметен систем на автомобили.

2. Можете да уживате во репродукција на безжична музика од Рено Андроид 4.4 ДВД автомобили (ДВД со 1 автомобил) со огледална врска. Може да го контролирате мултимедијалниот плеер за автомобили со копчиња за контрола на воланот ако ДВД-то се опреми со CANBUS. Покрај тоа, исто така можете да ги научите да го контролираат стерео автомобилот без CANBUS.


3. Renault Android 5.1 Car Dvd, со цел информациите да имаат поголема веројатност да се покажат, екранот е појасен, интелигентен систем на носење на машината за да ја направи машината повеќе флуидна, екранот исто така има и поголема резолуција, е позадоволен со корисник Во зависност од моделите, примената на навигацијата е исто така различна, со посебни карактеристики, исто така е различна, пред купувањето да може да се комуницира со услуги на клиентите, за да се исполнат барањата на клиентите. Тоа е многу добар DVD плеер за автомобили.

6

8

9


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање