Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Skoda Android Car Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Skoda Android Car Dvd

Категории на производи од Skoda Android Car Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Skoda Android Car Dvd , Skoda Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Skoda Android 5.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Skoda Android Car Dvd Добавувачи

Skoda Android Car Dvd


1.Skoda Android 4.4 ДВД за во автомобил поддржува лесно поврзана функција: Компатибилен со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и главата на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со единицата преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.


2. По ажурирањето на Skoda Android Car Dvd (ДВД 2 дин автомобил), толкувањето на музиката, а атмосферата беше прецизна и нежна рамнотежа, покажете ја добрата музика и мека убавина, да ви донесе совршено место за доживување. Музика составена од прекрасен и класичен шарм пријатен, да има чувство на енергија, густина, информации за количината на звук, претставуваат елементи на резолуција и чувство на позиција. За да можеме да уживаме во удобна музика, но исто така ни овозможува природно да влеземе во музиката, преку длабока перцепција на музичките мисли и емоции и еволуцијата и ритамот се душата на радоста од зголемувањето со Android 5.1 Car Dvd.


3.Skoda Android 6.0.1 Размена на жаришта за WIFI во автомобил со ДВД со голема доза на автомобили: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни карти. Економично со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни мапи на интернет, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете го патот наоколу никогаш не било побрзо и полесно.


1

6

7
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање