Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Двоен автомобил со Android Ssangyong
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Двоен автомобил со Android Ssangyong

Категории на производи од Двоен автомобил со Android Ssangyong , ние сме специјализирани производители од Кина, Двоен автомобил со Android Ssangyong , Ssangyong Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ssangyong Android 4.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Двоен автомобил со Android Ssangyong Добавувачи

Играчот на автомобили во навигација за Ссангионг има акумулирано продажба на повеќе од 1 милион возила, вклучувајќи комбиња и возила MPV.

Mp4 автомобил за Ssangyong на поставката за радио чувствителност е висока, ќе добие звук, табелата не е јасна, но ако чувствителноста е ниска, автоматски може да се филтрира не е јасно, ако применото FM радио нормално. Неговата loveубов кон радиото, можете рачно да заштедите, оваа функција е многу удобна.
Појавување Bluetooth може да биде двонасочен натпревар, телефонот може да се постави за да го поврзе телефонот за да одговори или автомобил да одговори, се разбира, Bluetooth музиката е помала од функцијата, можете да ја репродуцирате музиката на телефонот со видео за во автомобил за Ssangyong.

Модели: автомобилски навигатор за навигација ( автомобил ДВД со навигација ) за Ssangyong REXTON 2014, автомобил mp4 за Ssangyong RODIUS 2014, видео за автомобил за Ssangyong Actyon sports 2005-2013 / Корандо 2010-2013 / 2014

car navi player for SsangyongSsangyong Android Car Dvd

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање