Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Субару Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Субару Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Субару Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Субару Андроид автомобил ДВД , Субару Андроид 5.1 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Субару Андроид 4 R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Субару Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Играчот за автомобили 4G за Субару е најинтересна функција со андроид 6.0, исто како и рампа, луѓето можат да преземаат многу игри плеер, другите луѓе во автомобилот освен возачот и двајцата можат да го поттикнат да го поминат времето.


Автомобил ГПС-плеер за Субару е корисна функција за возачот на текси и луѓето кои секогаш возат на патот, може да ги снима цело време и место и незгодата на патот, тоа е еден вид меморија со патниот запис, исто така и всушност може да биде сведок.


Дигитално аудио радиодифузија е за видео во автомобил за субару, има многу ако бендот ги тера луѓето да изберат.

Модели: Car 4G плеер за Subaru WRX 2014-2016, автомобилски GPS-плеер за Subaru Forester 2014-2016 / 2008-2011 година, видео за автомобил за субару Legacy / outback 2009-2012, освен нив, ние нудиме и ов-фит ДВД плеер .


car GPS player for Subaru Forester 2014-2016car video for subaru Legacyoutback 2009-2012

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање