Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Сузуки Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Сузуки Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Сузуки Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Сузуки Андроид автомобил ДВД , Suzuki екран на допир со Android автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Сузуки Андроид 4.2 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Сузуки Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Suzuki Android Car Dvd може да го инсталира овој suzuki автомобил:


Suzuki Android Car Dvd има CAR DVD GPS , можете лесно да пристапите до различни мапи на Интернет, како што се мапата Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе. Пронајдете го патот наоколу никогаш не било побрзо и полесно.

Suzuki Android Car Dvd Поддршка за лесно поврзување на функцијата: Компатибилен со андроид паметни телефони и уреди, функцијата што е лесно поврзана овозможува взаемна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и уникатната глава на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер.  

Suzuki Android Car Dvd Компатибилен со контроли на воланот: прескокнете на следната песна, прилагодете ја јачината на звукот или префрлете друг канал, сè без да мора да ги тргнете рацете од тркалото на управувачот, со што вашето патување ќе биде побезбедно и пријатно.


KD-7602 ALTO/CELERIO 2015 -2016
KD-1100 Vitara 2015
KD-7056 Vitara
2005-2011 
KD-8075 CIAZ 2015
KD-8073 SX4  2014
S Cross 2014
KD-7058 SX4  2014
S Cross 2014
KD-8702  SWIFT
2013-2016
KD-7055  SWIFT 
 2011-2012
KD-8072 SX4 
 2006-2012

Vitara2005-2011

 


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање