Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Toyota Android Android Dvd
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Toyota Android Android Dvd

Категории на производи од Toyota Android Android Dvd , ние сме специјализирани производители од Кина, Toyota Android Android Dvd , Toyota Camry Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Toyota Android 5.1.1 ДВД за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Toyota Android Android Dvd Добавувачи1.KLYDE започнете со ДВД-бизнис со автомобил од 2008 година, сега нашите средни производи се ДВД плеери со системски систем Андроид 6.0. Сите производи строго според CE / FCC / ROHS сертификација, висок квалитет и добра цена. За серијалот Toyota, сега нудиме повеќе од 40 модели, вклучително и 6,2 '' Toyota универзални модели, 6,95 '' Toyota универзални модели, 7 '' Toyota специјални модели, како Avalon 2015-2016; Avalon 2012, Sequoia 2015; COROLLA 2014; КОРОЛЛА 2012; RAV4 2006-2012; YARIS 2012-2013; Прадо 2006-2010; Lander Cruiser 100, 8 '' Toyota специјални модели, како HILUX 2016; ЛЕВИН 2014; КОРОЛЛА 2006-2011; КАМРИ 2012; КАМРИ (Европа) 2012 година; КАМРИ 2007-2011; RAV4 2013; 2014 година Јарис; PRADO 2010-2013; ПРИУС 2009-2013; Land Cruiser 200 2008-2012; 8 '' специјални модели на Тојота, како КАМРИ 2015; КОРОЛЛА 2014; Алфард 2007-2013; ПРДО 2014 и др.,


2. ние ги поддржуваме овие модели 20000 парчиња секој montn за нашиот светски клиент. Многу други модели сега се неразвиени, имаме 4-5 нови модели кои излегуваат секој месец, планираме да го потрошиме нашето производство двапати оваа година. Покрај тоа, имаме развиено повеќе од 20 модели 10,1-инчен ДВД играчи на безжичен автомобил. Ние нудиме одлична услуга за нашите клиенти.


3. 6.2`` Toyota Universal Car DVD DVD Player./ 6.95 '' Toyota Universal Car DVD DVD плеер. / 7''Toyota Универзален DVD плеер за автомобили./ 7''Toyota Special Car DVD DVD Player./ 8''Toyota Special DVD Player Player./ 9''Toyota Special DVD DVD Player. /10.1''Toyota Special DVD плеер за автомобили.TOYOTA CAMRY 2015TOYOTA AVALON 2015-2016TOYOTA LEVIN 2014TOYOTA LANDER CRUISER 200 2008-2012TOYOTA RAV4 2006-2012TOYOTA RAV4 2013


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање