Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Фолксваген Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Фолксваген Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Фолксваген Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Фолксваген Андроид автомобил ДВД , Volkswagen Android 4.4 ДВД за автомобили добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Фолксваген Андроид 5.1 автомобил ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Фолксваген Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Флексваген Андроид автомобил ДВД плеер


1. Фолксваген Андроид 4.4 ДВД за автомобили може да ги сподели WIFI-жариштата за споделување на жариштата: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата е-пошта, да играте игри, да преземате апликации, па дури и навигација со бесплатни мрежни мапи, Цена -ефикасно со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни онлајн мапи, како што се мапата на Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе.


2. Пронајдете го патот никогаш не било побрзо и полесно. Поддршка за лесно поврзана функција: Компатибилна со андроид смартфони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и главата на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со единицата преку USB, без да се бара дополнителен софтвер. Персонализирана динамична позадина: достапни се динамични позадини. Клиентот исто така може да ги користи своите слики како позадина. ДВД со универзален автомобил може да биде компатибилен со контролите на воланот: прескокнете на следната песна, прилагодете ја јачината на звукот или префрлете друг канал, сè без да мора да ги вадите рацете од тркалото на управувачот, со што вашето патување ќе биде безбедно и попријатно. Volkswagen Android Car Dvd, исто така, компатибилен со контролни таблети: Снимете ги вашите патувања во секое време и на кое било место. Возењето е посигурно и безбедно.


3. Volkswagen Android 5.1 Car Dvd може да инсталира многу автомобили. Најновиот Volkswagen Android 6.0.1 DVD-автомобил : Преку оптимизираното меморирање на меморијата и можностите на екранот на допир на андроид системот 6.0.1. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво. Можете да ги репродуцирате плејлистите со омилени листи додека прелистувате на Интернет, или без проблеми да ги играте последните игри за трки.


1

6

9

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање