Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jenny Ms. Jenny
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28217776 Email:sales@szklyde.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Shenzhen Klyde Electronics Co, Ltd, është një prodhues profesionist i lojtarëve multimedialë në Kinë. Ne u krijuam në 2009, pas 12 vitesh zhvillimi, tani bëhemi një nga fabrikat kryesore të lojtarëve multimedialë në Kinë. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metra katrorë dhe punëson 320 shtabe. ne kemi 43 inxhinierë dhe teknikë me përvojë R&D të cilët gjithmonë mbajnë përmirësimin dhe zhvillimin e produkteve të reja për të përmbushur kërkesat e klientit.
Kapaciteti ynë mujor i prodhimit është rreth 37,000 njësi. Produktet tona duke përfshirë të gjitha llojet e lojtarit multimedial të makinave, me 12 vjet përvojë në dizajnimin, prodhimin dhe tregtimin e lojtarit multimedial të makinës, ne kemi krijuar marrëdhënie biznesi me shumë klientë të vlerësuar nga Japonia, Rusia, Ukraina, Turqia, Spanja, Gjermania, Italia, Greqia, Zvicra, Irani, Pakistani, Dubai, Izraeli, Koreja, Arabia Saudite, Brazili, Kili, etj.
Tani ne furnizojmë më shumë se 700 modele Player multimedia Car duke përfshirë seri BMW / seri Benz /

Seri Audi / seri VW / seri Opel / seri Renault / seri Honda / seri Toyota / seri Suzuki / seri Mazda / seri Isuzu / seri Peugeot / seri Ford / seri Citroen / seri Kia / seri Hyundai dhe shumë modele të tjera, për botën tonë klientët. Të gjithë lojtarët tanë multimedialë të makinave me softuerin dhe platformën më të re, të qëndrueshëm dhe të shpejtë.

Për të garantuar cilësinë, të gjitha produktet kanë çertifikim / CE / FCC / ROHS / E-MARK. Cilësia është kultura jonë!

Në mënyrë që të plotësojë kërkesat e fabrikës së makinave, kompania jonë kaloi IATF 16949: 2016.
Pas 12 vjetësh në rritje, ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të madhe në kryerjen e instalimeve audio dhe të sigurisë së makinave për të gjitha llojet e makinave. Secili anëtar është shumë i aftë në kryerjen e shërbimeve që ne ofrojmë me një standard shumë të lartë për të siguruar që çdo klient të marrë shërbimin më të mirë.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Shenzhen Klyde Electronics Co, Ltd, është një prodhues profesionist i lojtarëve multimedialë në Kinë. Ne u krijuam në 2009, pas 12 vitesh zhvillimi, tani bëhemi një nga fabrikat kryesore të lojtarëve multimedialë në Kinë. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metra katrorë dhe punëson 320 shtabe. ne kemi 43 inxhinierë dhe teknikë me përvojë R&D të cilët gjithmonë mbajnë përmirësimin dhe zhvillimin e produkteve të reja për të përmbushur kërkesat e klientit.
Kapaciteti ynë mujor i prodhimit është rreth 37,000 njësi. Produktet tona duke përfshirë të gjitha llojet e lojtarit multimedial të makinave, me 12 vjet përvojë në dizajnimin, prodhimin dhe tregtimin e lojtarit multimedial të makinës, ne kemi krijuar marrëdhënie biznesi me shumë klientë të vlerësuar nga Japonia, Rusia, Ukraina, Turqia, Spanja, Gjermania, Italia, Greqia, Zvicra, Irani, Pakistani, Dubai, Izraeli, Koreja, Arabia Saudite, Brazili, Kili, etj.
Tani ne furnizojmë më shumë se 700 modele Player multimedia Car duke përfshirë seri BMW / seri Benz /

Seri Audi / seri VW / seri Opel / seri Renault / seri Honda / seri Toyota / seri Suzuki / seri Mazda / seri Isuzu / seri Peugeot / seri Ford / seri Citroen / seri Kia / seri Hyundai dhe shumë modele të tjera, për botën tonë klientët. Të gjithë lojtarët tanë multimedialë të makinave me softuerin dhe platformën më të re, të qëndrueshëm dhe të shpejtë.

Për të garantuar cilësinë, të gjitha produktet kanë çertifikim / CE / FCC / ROHS / E-MARK. Cilësia është kultura jonë!

Në mënyrë që të plotësojë kërkesat e fabrikës së makinave, kompania jonë kaloi IATF 16949: 2016.
Pas 12 vjetësh në rritje, ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të madhe në kryerjen e instalimeve audio dhe të sigurisë së makinave për të gjitha llojet e makinave. Secili anëtar është shumë i aftë në kryerjen e shërbimeve që ne ofrojmë me një standard shumë të lartë për të siguruar që çdo klient të marrë shërbimin më të mirë.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim