Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jenny Ms. Jenny
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28217776 Е-пошта:sales@szklyde.com
Home > Производи > Универзален Андроид автомобил ДВД
Онлајн сервис
Jenny
Контакт сега

Универзален Андроид автомобил ДВД

Категории на производи од Универзален Андроид автомобил ДВД , ние сме специјализирани производители од Кина, Универзален Андроид автомобил ДВД , Универзален Двоен Дин Андроид автомобил ДВД добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Универзално радио за во автомобил Android 4.0 R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Универзален Андроид автомобил ДВД Добавувачи

Универзален Андроид автомобил ДВД

1.ДВД-универзален автомобил има еден дин и два дина, еден дин има 7-инчен екран, два дина имаат 6,2 / 6,95 / 7 инчен екран. ДВД со универзален автомобил, големина на еден димен е 50 * 180мм, големина на два дина е 100 * 180мм. Универзален ДВД автомобил може да инсталира секој автомобил, големината е мала од специјалниот ДВД за автомобили, може да заштеди многу трошоци за испорака. Најновиот систем андроид 6.0: Преку оптимизираното управување со меморијата и можностите на екранот на допир на андроид 6.0. Системот на изведба е доведен до невидено брзо и точно ниво. Можете да ги репродуцирате плејлистите со омилени листи додека прелистувате на Интернет, или без проблеми да ги играте последните игри за трки.2. Универзален DVD плеер со автомобили може да сподели WIFI жаришта за споделување на жариштата: лесен и лесен пристап до Интернет за да прелистувате на Интернет, да гледате на интернет видеа, да ја проверувате вашата пошта, да играте игри, да преземате апликации или дури и навигација со бесплатни мрежни мапи, Цена - ефективни со бесплатни мрежни мапи: Можете лесно да пристапите до различни мапи на Интернет, како што се мапата Google, IGO, Sygic и Waze мапата бесплатно. Со мапата на Google, можете да ги добиете најточните и ажурираните рути, податоците за сообраќај во живо и многу повеќе.


3. Пронајдете го вашиот пат никогаш не било побрзо и полесно. Поддршка за лесно поврзана функција: Компатибилна со андроид паметни телефони и уреди, лесно поврзаната функција ви овозможува меѓусебна контрола помеѓу вашиот паметен телефон и уникатната глава на автомобилот. Едноставно можете да го поврзете и синхронизирате вашиот паметен телефон со универзитетот преку USB, без да се бара дополнителен софтвер. Персонализирана динамична позадина: Достапни се 7 динамични позадини. Клиентот исто така може да ги користи своите слики како позадина. ДВД со универзален автомобил може да е компатибилен со контролите на воланот: прескокнете на следната песна, прилагодете ја јачината на звукот или префрлете друг канал, сè без да мора да ги тргнете рацете од тркалото на управувачот, со што вашето патување ќе биде безбедно и попријатно. Универзален автомобил ДВД исто така компатибилен со dashcams: Снимете ги вашите патувања во секое време и на кое било место. Возењето е посигурно и безбедно.


1 (2)

Android Car Accessories

Car MP4 Player for Universal

6205 cablesСписок со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање